Světluška 2/2022
Ahoj děvčata a kluci,
nejenže rok 2022 už je v plném proudu, ale vy máte za sebou první pololetí školního roku 2021/2022. Přinesli jste si pololetní vysvědčení a už víte, kde jste dobří, a kde musíte trochu přidat, nebo kde musíte přidat hodně. To je jasné, že samo se nic nespraví. A jak se říká: „S chutí do toho, půl je hotovo!“ Přeji vám tedy hodně chuti do dalšího pololetí a věřím, že i naše Světluška vám bude v mnohém užitečná.Hela